Wettbewerb: „Tag für Tag“

https://i1.wp.com/dsdii-sfilipiak.blog.pl/files/2013/11/header.gif

Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na niemieckojęzyczną kartkę z pamiętnika.

Dla nas nie ma znaczenia czy uczysz się niemieckiego w szkole, czy chodzisz na prywatne lekcje, czy sam w domowym zaciszu poznajesz nowe słówka i zgłębiasz tajniki niemieckiej gramatyki. Nie jest także istotne to, czy znasz niemiecki na poziomie zaawansowanym czy też niedawno rozpocząłeś naukę. Ważne, byś odważył się myśleć i pisać po niemiecku – nie jutro, nie za miesiąc, nie dopiero na studiach – lecz już dziś!

Możesz opisać kilka dni ze swojego życia, a jeśli uważasz że nic ciekawego Ci się nie przytrafiło możesz stworzyć i opisać fikcyjnego bohatera, którego dni są pełne fascynujących przeżyć i sytuacji.

Uczestnicząc w konkursie „Tag für Tag “ będziesz miał okazję udoskonalić swoją znajomość języka, zdobyć prestiżowy dyplom uczestnictwa w konkursie, zaprezentować swoją pracę tysiącom młodych ludzi uczestniczących w konkursie, a także wygrać atrakcyjne nagrody.

Więcej informacji:    http://ss2.glossa.pl/konkurs.php?type=tagfurtag&mode=index

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: